Trend

Bedava İnternet Kampanyaları, Turkcell, Vodafone, Türk Telekom Bedava İnternet Hediye

Bedava İnternet Kampanyaları

Son zamanlarda yaşanan gelişmeler ile birlikte birçok kişinin merakla beklediği telefon operataör kampanyaları gündemde yer almaya devam ediyor. Tüm operatörler farklı internet kampanyaları düzenleyerek gerekli olan şartları sağlayıp kampanyaların özelliklerinden faydalanmaya devam ediyor.

Koşulların sağlanıp en iyi şekilde verim alınması sağlanmaya çalışılır. Verim alındığı sürece tüm operatörlerin arasında da bir rekabet ortamı da oluşmuştur. Merak edilen tüm kampanyalar kullanıcılar açısından oldukça önemli bir yere sahip olmuştur.

Farklı kampanyaların sunduğu içeriklerin incelenmesi ve sonrasında kabul edilmesi aşamasında kullanıcılar çok fazla seçenek arasından tercih yapmak için çabalarlar. Operatörler farklı seçenekleri bir arada bulundurup ön plana çıkmaya çalışır. Kullanıcıların tercihlerine göre seçimlerinin de değiştiği göz önüne alınca başka bir şekilde sağlanan fayda üzerinde de durulmuş olur.

Turkcell Bedava İnternet Kampanyaları

Turkcell de diğer tüm operatörler gibi müşterileri için oldukça önemli kampanyalar düzenleyerek isminden söz ettirmeye devam ediyor. İçerik ve kapasite olarak gerekli görülen tüm şartların sağlanması adına çalışmalarını her geçen gün arttıran Turkcell ile beraber kullanıcıları arasında isteklerine göre düzenlenmiş bir kampanyalar zinciri oluşturulmuştur.

Yeni hat aldıktan sonra hattınız eğer Turkcell’e taşıyorsanız bütün abonelerin katılabilecekleri HOŞGELDİN 5GB kampanyasına katılmak HOSGELDİN5GB yazarak ücretsiz bir biçimde 2222’ye SMS yollamanız gerekir. Talepler alındıktan sonra Hoş Geldin 5 GB bedava internet ile beraber 500 dakika, 100 SMS Bip’de geçerli 1 GB daha hesaba yüklenecektir.

Kampanyaların özellikleri ve içerikleri bakımından incelendiğinde kullanıcıların en çok görmek istedikleri  kampanyalar belirlenerek bedava internet için çalışmalar devamını sürdürüyor.  BİP uygulaması ile birlikte 5 gün boyunca özellikle her gün üst üste 10 BİP mesajı gönderilirse 1 hafta boyunca geçerli olacak 1 GB cepten internet kazanma şansı yakalamış olursunuz.

Hediye olarak kullanılacak olan haftalık 1 GB cepten sağlanan internet sadece özellikle yurt içi ( KKTC sınırları içerisinde) kullanımlarda geçerli olmakla birlikte bir sonraki haftaya devretmeme gibi bir özelliği de bulunuyor. Nitelikleri bakımından incelenerek son kararların verildiği uygulamalarda kullanıcılar açısından en çok avantajlı olan uygulamalar seçiliş olacaktır.

Turkcell operatörlerine özel her şeyin yanı sıra ‘Salla Kazan’ kampanyasından kazanmış olduğunuz ‘Tarifen Turkcell’den hediyesi ile de faturanızdan tarifenizin ücretini iade etmiş oluruz. Bu sayede bu ay tarife tutarınızı ödemeyeceksiniz. Herhangi bir durumda böyle bir mesaj ile karşılaşmış oluyorsanız o ay kullanmış olduğunuz tarife için ücreti hattınıza iade edilmiş olacaktır.

Salla kazan bedava internet bölümü ile beraber Turkcell Dijital operatör uygulaması içerisinde yer alıyor. Özellikleri açısından kurcalanırsa Turkcell Salla Kazan ücretsiz internet elde etmek için operatör uygulamasını indirmek yeterlidir. Salla Kazan uygulamasını indirerek haftalık olarak hediye hakkınızı da kullanabilme şansını elde etmiş olacaksınız.

Vodafone İnternet Kampanyaları

Sizler de faturasız hat kullanmaya başlama aşamasındaysanız Vodafone size aylık 5 GB bedeva internet fırsatı sunmuş oluyor. Faturasız özellikleri ile birlikte hattınızı aldıktan sonra da 3 ay süresince devam edecek olan bu kampanya içerisinde toplamda 15 GB kazanma şansını yakalamış oluyorsunuz. Bu fırsattan yararlanabilmek adına gerekli işlem basamaklarını uygulamanız yeterli olacaktır.

Yapmanız gereken ise ‘’HEDİYE 5GB’’ yazıp 7000’kısa mesaj atmak yeterli olacaktır. Fırsatlar konusunda daha çok operatörlerin özellikle kullanıcıları düşünerek hazırladıkları kısımları ve almak istedikleri hizmetlerin niteliklerine göre de hareketlenmeler meydana gelmiştir.

Vodafone kullanıyorsanız ve bedava internet fırsatlarından faydalanmak istiyorsanız kısa mesaj göndererek 8 GB bedava internet kazanabileceğinizi belirtmekte fayda var. Özellikle bunun için de yapılması gereken ‘’SUPER2GB’’ yazarak 3636’ya SMS olarak göndermeniz de yeterli olacaktır.

My Vodafone uygulamasını indirerek anında 1 GB kazanma şansını elde edebilirsiniz. Faturasız ve faturalı aboneler için özellikle hazırlanmış olanlar uygulamayı indirdiklerinde 1 GB hediye internet kazanmış olacaklardır. Bedava internet kazanmış olmanın mutluluğunu da yaşamış olacaklardır. Önceden de uygulamayı indiren abonelerin bu kampanyadan faydalanmaları mümkün değildir.

BANANEVAR yazarak sizler de 4455’e SMS gönderin ya da farklı bir seçenek ile beraber Vodafone Yanımda Uygulaması ile birlikte yüzlerce dakika ve MB kazanma fırsatını kaçırmadan etkinlikler yapabilirsiniz. Aynı zamanda ise tadını çıkararak internet kullanmak için indirimli bir şekilde hediye 1 GB internet paketleri elde edebilirsiniz.

Vodafone Hoş geldin Hediyesi yanı sıra ilk ay 20 GB Bedava İnternet alabilmek için Vodafone abonelerinin Vodafone Yanımda isimli uygulamayı Google Play Store tarafından cihaza indirmesi gerekir. Vodafone Yanımda uygulamasını indirmiş olan aboneler uygulama içerisinde de yer alan Ek Paketler bölümüne girerek 20 GB internet hediyelerinizi  de kolaylıkla temin edebilirler.

Türk Telekom İnternet Kampanyaları

Türk Telekom mobil uygulaması ile birlikte telefonunuzda yer alıyorsa ve 1 GB internet kazanmak istiyorsanız kullanıcı adı ve şifre ile beraber giriş yapıldıktan sonra hattınıza yüklenmiş olan TL ile birlikte 1 GB KAZAN yazarak 555’e mesaj gönderildiğinde hattınıza öncelikle 1 GB bedava internet yüklenmiş olur.

Selfy abonesi olmak ve Mor Hediye kampanyasından da hattınız için ilk ay içerisinde 30 TL ve üzeri yükleme yapılır. 1 GB bedava internetin keyfini doya doya çıkarabilirsiniz. Türk Telekom bedava internet kazanma yolları çeşitli olmakla beraber daha çok kişilerin özelliklerine ve ihtiyaçlarına göre değişiklik gösterecektir. Mor hediye yazın 4545’e mesaj olarak gönderin bu şekilde kampanyaya katılmış olacak ve beklediğiniz hizmetten en güzel şekilde faydalanmaya başlamış olacaksınız.

Operatörlerin sunduğu birçok avantajlı internet paketleri ile birlikte en çok kullanılan paketlerin analizleri yapılarak belirli bir işlem basamağı oluşturulur böylece daha çok kullanıcıya ulaşmayı hedef alan çalışmaların da yapılması için ön hazırlıkların yapıldığı görülmüştür.

6 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu
Kapalı